AYIN ARMAĞANI KİTABIAYIN ARMAĞANI KİTABI
Sinemayı tutkuyla sevmiş bir edebiyatçının kaleminden keyifli seyirler... Kullanılmış Biletler, Murathan Mungan’ın sinema yazılarını bir araya getiriyor. Farklı tarihlerde yazılmış, farklı yayın organlarında yayımlanmış bu yazılar, belli bir yapıt bütünlüğü, toparlayıcı bir bağlam ve sıralama içinde bir araya getirilerek sunuluyor.
Kullanılmış Biletler
1. Basım
Liste Fiyatı: 41.00 TL yerine armağan
HAFTANIN ÖNERİSİHAFTANIN ÖNERİSİ
Dünya kadınlarının küresel bir güce dönüşen hak mücadelelerinin nasıl uluslararası bir kadın hakları hukuku oluşturduğunu, uygulamalarda neyin başarılıp neyin başarılamadığını, kazanımları ve eksiklikleri, süregiden kuramsal tartışmaları ele aldığı gibi, üstesinden gelinmesi gereken sorunlara da odaklanan kitabın hem yeni kuşak feministlerin mücadelesi için, hem sosyal bilimciler için paha biçilmez bir kaynak niteliği taşıdığını düşünüyoruz.
Bilgi ve sipariş için bakınız.
Sınır Tanımayan Şiddet
Liste Fiyatı: 48.50 TL yerine

29.10 TL

AYIN KAMPANYASI:<br>METİS ELEŞTİRİ DİZİSİ %40 İNDİRİMDEAYIN KAMPANYASI:
METİS ELEŞTİRİ DİZİSİ %40 İNDİRİMDE
Ötekini Dinlemek dizisiyle psikoloji, psikiyatri ve psikanaliz alanında yüzyıl boyunca yazılmış temel yapıtları bir kütüphane oluşturacak kapsamda bir araya getirmeyi amaçladık. Temmuz ayı boyunca %40 indirimde.
Listenin tümü için bakınız.
Ben Psikolojisi ve Uyum Sorunu
Liste Fiyatı: 18.50 TL yerine

11.10 TL

Ben ve Savunma Mekanizmaları
Liste Fiyatı: 22.00 TL yerine

13.20 TL

METİS EDEBİYAT'TAN BU AY İÇİN SEÇTİĞİMİZ 25 GÜZEL KİTAP %40 İNDİRİMDEMETİS EDEBİYAT'TAN BU AY İÇİN SEÇTİĞİMİZ 25 GÜZEL KİTAP %40 İNDİRİMDE
Oruç Aruoba'yı 30 Mayıs'ta kaybettik. Eserlerinin daha fazla okura ulaşması için Haziran ayı boyunca da tüm kitaplarını %40 indirime aldık. Aruoba’nın koleksiyonu şiirleri, şiirsel metinleri ve Başo’dan yaptığı haiku çevirilerini derlediği Kelebek Düşleri ile birlikte toplamda 17 kitaptan oluşuyor. Oruç Aruoba'yı ilk kez okuyacak okurlarımıza, de ki işte ya da ileyle başlamalarını öneriyoruz.
Listenin tümü için bakınız.
1002. Gece Masalları
Liste Fiyatı: 28.50 TL yerine

17.10 TL

Ahdım Var
Liste Fiyatı: 25.50 TL yerine

15.30 TL

TAKIM KİTAPLARTAKIM KİTAPLAR
Birden fazla kitaptan oluşan eserlerde takımı topluca aldığınızda yüksek indirim avantajınız oluyor. Carr’ın Bolşevik Devrimi ya da Tolkien’ın Yüzüklerin Efendisi takımı gibi. Ayrıntılı bilgiye kitap adı seçerek ulaşabilirsiniz.
Listenin tümü için bakınız.
Birhan Keskin, 5 Kitap Takım
Liste Fiyatı: 80.00 TL yerine

48.00 TL

MERAKLI ÇOCUKLAR İÇİN: KÜÇÜK FİLOZOFLARMERAKLI ÇOCUKLAR İÇİN: KÜÇÜK FİLOZOFLAR
Küçük Filozoflar dizisinde filozofların hikâyelerini anlatıyoruz: Kant, Descartes, Sokrates, Lao-Tzu, Marx, Leibniz, Ricoeur, Einstein, Diyojen ve başka filozofların hikâyeleri... Filozoflar da hepimiz gibi önce çocuktular, gençtiler. Cevaplarını merak ettikleri soruları vardı. Onların hikâyeleriyle, siz de kendi sorularınızın peşine düşebilirsiniz.
Küçük Filozoflar, 24 Kitap Takım
Liste Fiyatı: 480.00 TL yerine

310.00 TL

DAVID EDDINGS'İN BELGARİAD DİZİSİ ÖZEL İNDİRİMDEDAVID EDDINGS'İN BELGARİAD DİZİSİ ÖZEL İNDİRİMDE
David Eddings'in Belgariad dizisinin 5 kitabını topluca almak isteyenler için bir kutuda topladık.
Belgariad, 5 Cilt Takım
Liste Fiyatı: 110.00 TL yerine

78.00 TL

MALLORYON DİZİSİ ÖZEL İNDİRİMDEMALLORYON DİZİSİ ÖZEL İNDİRİMDE
Malloryon dizisinin 5 kitabını topluca almak isteyenler için bir kutuda topladık: Batının Muhafızları, Murgoların Kralı, Karanda’nın İfrit Beyi, Darshiva Büyücüsü, Kell Kâhinesi.
Malloryon, 5 Cilt Takım
Liste Fiyatı: 120.00 TL yerine

95.00 TL

SARI ETİKET :<br>ÖZEL İNDİRİMLİ KİTAPLARSARI ETİKET :
ÖZEL İNDİRİMLİ KİTAPLAR
Her yıl Metis koleksiyonundan belli sayıda kitabı SARI ETİKET LİSTESİ'ne dahil ediyoruz. Bu listedeki kitaplar normal etiket fiyatları üzerinden özel indirimle satışa sunulmaktadır.
Listenin tümü için bakınız.
Ateş Altında Gazetecilik
Liste Fiyatı: 34.50 TL yerine

20.70 TL

TAHA PARLA KİTAPLARI<br>İNDİRİMDETAHA PARLA KİTAPLARI
İNDİRİMDE
Bazı özel kitapların Metis’ten dağıtımını ve satışını yapıyoruz. Deniz Yayınları baskılı bu kitapları özel indirimle alabilirsiniz. Taha Parla'nın Türkiye'de Siyasal Kültür üçlemesi, Ziya Gökalp kitabı ve çevirileri. Az sayıdaki stokla sınırlıdır.
Listenin tümü için bakınız.
Atatürk’ün Söylev ve Demeçleri
Liste Fiyatı: 17.00 TL yerine

12.50 TL

Atatürk'ün Nutuk'u
Liste Fiyatı: 13.50 TL yerine

10.00 TL

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Metis Yayıncılık Ltd. İpek Sokak No.5, 34433 Beyoğlu, İstanbul. Tel:212 2454696 Fax:212 2454519 e-posta:bilgi@metiskitap.com
© metiskitap.com 2020. Her hakkı saklıdır.

Site Üretimi ModusNova