AYIN ARMAĞANIAYIN ARMAĞANI
Ölümünün ardından Semih Vaner'in anısına dostları tarafından tasarlanan bu armağan kitap, Vaner'i hatırlama ve onu gelecek kuşaklara aktarma amacıyla yaşamı, çalışmaları ve eserlerini içeren kapsamlı bir incelemeyle açılıyor. Vaner'in ilgi alanının odak noktalarını oluşturan Türkiye-Avrupa Birliği ilişkileri, demokrasi ve laiklik temaları çevresinde arkadaşlarının son dönem yazılarına yer veriliyor. Mart ayı boyunca yapacağınız 50 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde armağan.
HAFTANIN ÖNERİSİHAFTANIN ÖNERİSİ
Kavramların bir kere yerleştikten sonra yaşamlarımızı nasıl geri dönülmez bir biçimde dönüştürdüğünü ve kolektif yaşamı istediğimiz yönde etkileyebilmek için kuşkusuz onlara ihtiyacımız olduğunu gösteren; ama bir yandan da bizi yaşamın o kavramlardan "artakalan" yönlerine –yani o kavramlara asla bütünüyle sığdırılamayacak, amaç ve ilkeden, anlatısal süreklilikten yoksun yönlerine de– saygı ve özen göstermeye çağıran zihin açıcı bir kitap.
Bilgi ve sipariş için bakınız.
Mutluluk, Ölüm ve Yaşamın Artakalanı
Liste Fiyatı: 26.00 TL yerine

15.60 TL

AYIN KAMPANYASI:<br>KADIN ARAŞTIRMALARI VE TOPLUMSAL CİNSİYET TEMALI KİTAPLAR %40 İNDİRİMDEAYIN KAMPANYASI:
KADIN ARAŞTIRMALARI VE TOPLUMSAL CİNSİYET TEMALI KİTAPLAR %40 İNDİRİMDE
Metis Yayınları olarak dünden bugüne kadın mücadelesine "Kadın Hakları" ve "Kadın Araştırmaları" konulu kitaplarımızla destek vermeye çalıştık. 8 Mart vesilesiyle "Kadın Araştırmaları ve Toplumsal Cinsiyet" temalı kitaplarımızı %40 indirimle satışa sunuyoruz.

DİKKAT: Koronavirüs tedbirleri nedeniyle siparişleriniz Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri kargoya verilmektedir.
Listenin tümü için bakınız.
(Bildiğimiz) Kapitalizmin Sonu
Liste Fiyatı: 24.90 TL yerine

14.94 TL

Başkaldıran Bedenler
Liste Fiyatı: 19.90 TL yerine

11.94 TL

TAKIM KİTAPLARTAKIM KİTAPLAR
Birden fazla kitaptan oluşan eserlerde takımı topluca aldığınızda yüksek indirim avantajınız oluyor. Carr’ın Bolşevik Devrimi ya da Tolkien’ın Yüzüklerin Efendisi takımı gibi. Ayrıntılı bilgiye kitap adı seçerek ulaşabilirsiniz.
Listenin tümü için bakınız.
Birhan Keskin, 5 Kitap Takım
Liste Fiyatı: 99.50 TL yerine

59.70 TL

MERAKLI ÇOCUKLAR İÇİN: KÜÇÜK FİLOZOFLARMERAKLI ÇOCUKLAR İÇİN: KÜÇÜK FİLOZOFLAR
Küçük Filozoflar dizisinde filozofların hikâyelerini anlatıyoruz: Kant, Descartes, Sokrates, Lao-Tzu, Marx, Leibniz, Ricoeur, Einstein, Diyojen ve başka filozofların hikâyeleri... Filozoflar da hepimiz gibi önce çocuktular, gençtiler. Cevaplarını merak ettikleri soruları vardı. Onların hikâyeleriyle, siz de kendi sorularınızın peşine düşebilirsiniz.
Listenin tümü için bakınız.
Küçük Filozoflar 1. Set
Liste Fiyatı: 292.50 TL yerine

200.00 TL

Küçük Filozoflar 2. Set
Liste Fiyatı: 270.00 TL yerine

185.00 TL

SARI ETİKET :<br>ÖZEL İNDİRİMLİ KİTAPLARSARI ETİKET :
ÖZEL İNDİRİMLİ KİTAPLAR
Her yıl Metis koleksiyonundan belli sayıda kitabı SARI ETİKET LİSTESİ'ne dahil ediyoruz. Bu listedeki kitaplar normal etiket fiyatları üzerinden özel indirimle satışa sunulmaktadır.
Listenin tümü için bakınız.
1 Mayıs 1977
Liste Fiyatı: 14.90 TL yerine

11.92 TL

 
 
 
 
 
 


Metis Yayıncılık Ltd. İpek Sokak No.5, 34433 Beyoğlu, İstanbul. Tel:212 2454696 Fax:212 2454519 e-posta:bilgi@metiskitap.com
© metiskitap.com 2021. Her hakkı saklıdır.

Site Üretimi ModusNova